اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399
حاجتی:قطعی آب در شرایط کرونایی زندگی مردم اهواز را مختل کرده است

  حاجتی:قطعی آب در شرایط کرونایی زندگی مردم اهواز را مختل کرده است

امتیاز: Article Rating

فتح الله حاجتی عضو شورای شهر اهواز درخصوص مشکلات آب و فاضلاب کلانشهر اهواز به خبرنگار ما گفت: با توجه به تشدید بیماری کرونا و گرم شدن هوا نیاز به مصرف آب در زندگی مردم بیشتر شده است ولی متاسفانه هم اکنون بسیاری از مردم این کلانشهر با قطعی اب دست و پنجه نرم می کنند بطوری که عملا رعایت بهداشت فردی و عمل کردن به پروتکل های وزارت بهداشت برایشان مقدور نیست.
این عصو شورای شهر اهواز گفت: ما نماینده مردم هستیم بنابراین مکرر همشهری های عزیز برای پیگیری مشکلات گوناگونشان بخصوص آب و فاضلاب پیگیری و به پای کار کشاندن مسئولان را تقاضا دارند و انتقال این درخواستها را با دیده منت قبول می کنیم.
حاجتی همچنین اظهار داشت: هم اکنون همشهری های ما ساکن در کوی شهروند، منبع آب، پردیس و برخی نقاط دیگر اهواز با قطعی طولانی مدت آب روبرو شده اند که از مسئولین آبفا اهواز درخواست داریم هرچه زودتر اقدام به رفع این معضل کنند.
وی در پایان گفت: زندگی کردن بدون اب با توجه به جولان بیماری کرونا در اهواز بسیار سخت و طاقت فرساست و این شرایط بحرانی را مسئولان آبفا اهواز می بایست درک کنند و تلاش خود را برای رفع معضل قطعی آب دوچندان کنند.مسیرمردم.

تصاویر مرتبط
  • حاجتی:قطعی آب در شرایط کرونایی زندگی مردم اهواز را مختل کرده است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

آرشیو اخبار