اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 16 اردیبهشت 1399
کعب عمیر:شورا تصمیمی برای اضافه شدن کرایه های تاکسی نگرفته است

  کعب عمیر:شورا تصمیمی برای اضافه شدن کرایه های تاکسی نگرفته است

امتیاز: Article Rating

رحیم کعب عمیر رئیس کمیسیون حمل و نقل  شورای اسلامی شهر اهواز  در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین درباره مشکلات حمل و نقل درون شهری می گوید: به هیچ عنوان شورا تصمیمی برای اضافه شدن کرایه های تاکسی ها نگرفته ضمن اینکه فعالیت تاکسی های خطی بر اساس اعلام ستاد کرونا همچنان ممنوع است.

کعب عمیر اشاره می کند: در مکاتباتی که با حمل و نقل کشور انجام داده ایم، دولت ۲۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره "یارانه بلیط" به بخش اتوبوسرانی  شهر  کمک می کند که می تواند مشکلات زیادی را در این زمینه برطرف کند، ۱۰۰ میلیون تومان به بخش خصوصی و رانندگانی که در این بخش فعالیت  دارند و ۱۰۰ میلیون تومان هم برای حمل و نقل، یارانه بلیط و ... در نظر گرفته شده است.

وی در مورد مشکلات تاکسی‌های  فعال نیز توضیح می‌دهد: درخواست وام  برای رانندگان  تا کسی ها هم داده شده تا آنها نیز بی‌نصیب نمانند اما خط تاکسی ها در حال حاضر اجازه فعالیت ندارند.

 کعب عمیر با اشاره به اینکه مکاتبات ما به این منظور بوده تا کمکهایی که در این چند سال هم انجام نشده به حمل و نقل اهواز تعلق گیرد، اضافه می کند:  به تعداد ۶۱ نفر، نفری یک میلیون پرداخت شده تا برای بقیه هم تصمیم گیریم و شهروندان مطمئن باشند در پی حل مشکلات سفرهای داخل شهری هستیم.

وی تاکید می کند:  وقتی راننده های تاکسی نمی توانند فعالیت کنند چگونه می توانند اجازه   افزایش نرخ داشته باشند، این قانون شفافی است. رئیس کمیسیون حمل و نقل تصریح می کند: با پیگیری های انجام شده از میان ۲هزار راننده خطی و خصوصی با راهکارهای سازمان حمل و نقل،  وام بدون بهره در اختیار ۲۰۰ نفر آنها قرار می گیرد تا انشالله این موضوع ادامه پیدا کند.

او با اشاره به اینکه جزییات سیاست‌گذاری‌های انجام شده قابل گفتن نیست، می افزاید: ما این درخواست را برای همه تاکسیداران داده ایم و تا زمانی که تکمیل شود بر اساس میزان جرایم تاکسی دارا و نحوه عملکرد آنها وامها پرداخت میشود تا عدالت برقرار شود. امیدواریم با این وام مشکلات تاکسیداران هم حل شود و سازمان تاکسیرانی کشور نیز این وام ها را هرچه زودتر برای ارائه به آنها پرداخت کند.

تصاویر مرتبط
  • کعب عمیر:شورا تصمیمی برای اضافه شدن کرایه های تاکسی نگرفته است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

آرشیو اخبار