اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 مهر 1394
هوشنگ شیرمردی :املاکی هستند که می شود به عنوان بازارچه؛رستوران ؛هتل ودیگر موارد اجاره داده شود اما درسایه غفلت مسئولین مورد غارت قرار گرفته اند .

  هوشنگ شیرمردی :املاکی هستند که می شود به عنوان بازارچه؛رستوران ؛هتل ودیگر موارد اجاره داده شود اما درسایه غفلت مسئولین مورد غارت قرار گرفته اند .

امتیاز: Article Rating

 

هوشنگ شیرمردی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز در یکصد و دهمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 27 مهرماه ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستور کار خود افزود: یکی از مشکلاتی که در حال تبدیل به بحران است بحث رودخانه کارون است که علاوه بر آلودگی ها زیست محیطی آن بحث امنیت اشتغال و پایدار به خصوص در بخش کشاورزی را از بین برده است، به دلیل با اهمیت بودن این موضوع بنده از مردم درخواست یک صدا شدن و از مسئولین خواستار پیگیری موضوع هستم.

هوشنگ شیرمردی در رابطه با کمبود بودجه شهرداری عنوان کرد: به جای آن که شاهد راه کارهایی برای حل مشکل کمبود بودجه باشیم میبینیم که ساعات اضافه کاری ها و اعضای پرسنل کاهش یافته و راهکار مناسبی برای حل این مشکل نیست. وی در ادامه افزود: راه های درآمدزایی در شهرداری بسیار است اما در حال هدر رفتن اند. برخی نیروها حضور فیزیکی ندارند و فقط حقوق دریافت می کنند به علاوه یکی از راه هایی که میتواند درآمد خوبی ایجاد کند دادن سند به مغازه ها و ساخت هایی ثبت نشده و سپس دریافت مالیات از آنان می باشد.

عضو شورای  شهر اهواز در ادامه افزود: املاکی هستند که می شود به عنوان بازارچه ؛ رستوران ؛ هتل : پارکینگ ودیگر موارد اجاره داده شود اما درسایه غفلت مسئولین مورد غارت قرار می گیرند آن وقت شهرداری ازکمبود درآمد صحبت میکند. وی ادامه داد: اتحاد شورا در گرو کار برای توسعه شهر ورضایت مردم و دوری جستن ازتفرقه است متاسفانه برخی از اعضا به هیچ وجه حاضر به گذشت نیستند و ازدیگران اعضا انتظارات خاص دارند.

هوشنگ شیرمردی گفت : پارکینگ های بی حساب و کتابی که درآمدهای آن در جیب افراد دیگر می رود و درآمد های حاصل از تابلوهای تبلیغاتی و رستوران های سازمان دهی نشده شامل درآمد های شهرداری می باشد. با این وجود به جای کمبود بودجه می بایست گفت نبود مدیریت از سوی شهرداری وجود دارد.

وی درپایان از پاسخگو نبودن برخی از مدیران شهرداری نسبت به عملکرد خود انتقاد کرد و گفت: برخی از مناطق همچون زویه، شلنگ آباد، منبع آب، کوی رمضان و کوی فرهنگیان که فاقد سند هستند نیز باید ساماندهی شوند.

تصاویر مرتبط
  • هوشنگ شیرمردی :املاکی هستند که می شود به عنوان بازارچه؛رستوران ؛هتل ودیگر موارد اجاره داده شود اما درسایه غفلت مسئولین مورد غارت قرار گرفته اند .
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.