اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 مهر 1394
 علی ناصری: عدم ثبات شغلی و همچنین عدم چیدمان صحیح  نیروها انگیزه کار از کارمندان شهرداری اهواز را گرفته است .

  علی ناصری: عدم ثبات شغلی و همچنین عدم چیدمان صحیح نیروها انگیزه کار از کارمندان شهرداری اهواز را گرفته است .

امتیاز: Article Rating

 

علی ناصری عضو هیات رییسه شورای کلانشهر اهواز در یکصد و هشتمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 20 مهرماه ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستور خود اظهار کرد: انگیزه کار از کارکنان شهرداری گرفته شده است و اگر نموداری رسم کنیم سیر نزولی انگیزه به کار  کارمندان شهرداری اهواز را می بینیم. باید بررسی کنیم که علت چیست و چرا کارکنان  شهرداری روحیه کاری شان پایین آمده است زیرا این موضوع روی خلاقیت و ابتکار تاثیر می گذارد.

وی بیان کرد: یکی از علت های این موضوع عدم ثبات شغلی است. برخی افراد در کمتر از یکسال از کار خود جابجا می شوند و در این شرایط چه انتظاری می توان از این افراد داشت؟ به هر حال عدم ثبات شغلی در پیشرفت و روند کار تاثیر می گذارد. البته این حق شهردار است که عزل و نصب ها را انجام دهد ولی عزل و نصب باید حرکت به جلو باشد نه سکون.
ناصری ادامه داد: دیگر علت هم عدم چیدمان صحیح نیروها است. ما از شهردار و شورای شهر انتطار داریم که انگیزه و روحیه و ثبات شغلی و چیدمان صحیح را مورد بررسی قرار دهند.
عضو هیات رییسه شورا در خصوص مدیریت هزینه در شهرداری نیز گفت: هزینه ها باید مدیریت شود. تخصیص اضافه کاریها باید عادلانه باشد و افرادی که وقت می گذارند باید حق شان به خوبی داده شود و افرادی که کم کارند باید از اضافه کاری شان کم شود.

تصاویر مرتبط
  •  علی ناصری: عدم ثبات شغلی و همچنین عدم چیدمان صحیح  نیروها انگیزه کار از کارمندان شهرداری اهواز را گرفته است .
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.