اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 مهر 1394
هوشنگ شیر مردی خواستار شد: پاسخگویی صریح و قاطع شهردار در خصوص علت تعویق چند ماهه حقوق کارگران قطار شهری

  هوشنگ شیر مردی خواستار شد: پاسخگویی صریح و قاطع شهردار در خصوص علت تعویق چند ماهه حقوق کارگران قطار شهری

امتیاز: Article Rating

 عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز نسبت به حقوق معوقه7 ماهه کارگران قطار شهری انتقاد جدی نمود و خواستار پاسخگویی صریح و قاطع شهردار در خصوص علت این تعویق ها شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ هوشنگ شیرمردی در صد و هفتمین نشست علنی با اشاره به اعتراض کارگران نسبت به تعویق در پرداخت حقوق 7 ماهه اخیر آنها اظهار کرد: بارها این کارگران قصد تجمع داشته اند که با استفاده از گفتار مسالمت آمیز مانع آنها شده ایم اما واقعا علت این امر چیست؟ چرا 7 ماه گذشته است و کارگران هیچ گونه حقوقی دریافت نکرده اند؟

وی افزود: نه تنها کارگران حق و حقوق خود را دریافت نکرده اند که شهرداری 4 درصد سهم کارفرما  در وجه سازمان تامین اجتماعی را نیز پرداخت نکرده است؛ گذشته از این کارگران بازنشسته نیز به دلیل عدم پرداخت سنوات سرگردان هستند و نمی دانند تکلیف آنها چیست.

شیرمردی ادامه داد: حقوق کارکنان شهرداری و سازمان های تابعه نیز که مستقیما طرف قراردادشهرداری هستند با تاخیر پرداخت می شود علت این موضوع چیست؟ پرداخت سنوات  پایان خدمت کارگران بازنشسته  جزو دیون ممتازه است و هیچ گونه تعللی در این خصوص پذیرفته نیست.

وی تاکید کرد: خواستار پاسخگویی هرچه سریع تر شهردار اهواز در خصوص علت بروز چنین تاخیرها و اهمال هایی هستم و باید طی همین هفته جاری این مشکل حل شود. 

تصاویر مرتبط
  • هوشنگ شیر مردی خواستار شد: پاسخگویی صریح و قاطع شهردار در خصوص علت تعویق چند ماهه حقوق کارگران قطار شهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.