اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 مهر 1394
بازدید ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز و هیات همراه از کشتارگاه صنعتی

  بازدید ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز و هیات همراه از کشتارگاه صنعتی

امتیاز: Article Rating

 

 

کشتارگاه صنعتی اهواز ؛ میزبان اعضای شورای اسلامی شهر

 

کشتارگاه صنعتی اهواز صبح امروز افتخار میزبانی از اعضای شورای شهر و مسئولین اداری شهرداری را داشت .

به گزارش روابط عمومی اسلامی شهر اهواز ،دکتر علاسوند مقدم ریاست شورای شهر ، ناجی سواری نائب رئیس ، دکتر سلحشور ریاست کمیسسیون عمران معماری و شهرسازی ، شیخ کاظم سورای و سردار علی ناصری از دیگر اعضای شورا و با محوریت تیم هیات رئیسه به اتفاق مهندس کریمی پیمانکار کشتارگاه صنعتی و جمع کثیری از مشاورین و مسئولین اداری و خدماتی و نماینده جامعه دامپزشکی از محل کشتارگاه صنعتی واقع در انتهای پردیس بازدید میدانی بعمل آوردند .

در ابتدای این بازدید جلسه ای با حضور سلاخان اخراجی در محل برگزار گردید واعضای شورادرجریان مشکلات کشتارگاه قرارگرفته، وضعیت سلاخان پیش از مکانیزه شدن کشتار و پس از آن بررسی گشته و نماینده 40 تن از نیروهای اخراجی به تشریح اوضاع اسفناک فعلی پرداخت .

در ادامه بازديد ، ازواحدهاي مختلف خط تولید شامل کشتار ، بسته بندی و سردخانه مجتمع کشتارگاه صنعتی بازدیدو مزایای پروسه کشتار دام از روش سنتی به مکانیزاسیون شرح و مورد مشاهده عینی قرار گرفت .

در خاتمه بازدید ، اعضای شورای شهر با نماینده رانندگان خودروهای استیجاری به گفتگو نشستند و مشکلات آنان به سمع پیمانکار کشتارگاه رسید .

شایان ذکر است  مسائلی چون ایجاد بازار فروش در استان و خارج از استان ،فرهنگسازی جهت حمل بهداشتی گوشت و پیشنهاد ایجاد کیوسک هایی در شهر برای فروش گوشت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گشت این مسائل طی جلسات آتی شورا و شهرداری در اولویت رسیدگی و پیگیری قرار گیرند .

تصاویر مرتبط
  • بازدید ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز و هیات همراه از کشتارگاه صنعتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.