اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 22 اردیبهشت 1394
عاشور سواری پور :پیمانکاران بومی سرمایه های مالی شهر اهواز هستند

  عاشور سواری پور :پیمانکاران بومی سرمایه های مالی شهر اهواز هستند

امتیاز: Article Rating

 عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: بهتر است یک تبصره برای سرمایه گذاران بومی در روند واگذاری پروژه های شهرداری لحاظ شود.

عاشور سواری پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز در رابطه با واگذاری پروژه های شهرداری به پیمانکاران غیر بومی اظهار کرد: به عقیده بنده سرمایه گذاران بومی سرمایه های مالی شهر اهواز هستند و بهتر است تبصره ای برای این افراد در روند برگزاری مناقصات و مزایدات شهرداری لحاظ شود تا پول شهروندان این شهر در همین شهر هزینه شود و بتوانیم ارتباطی متقابل با آنها داشته باشیم.

وی در پاسخ به دلیل بدهکاری برخی مناطق به پیمانکاران عنوان کرد: احساس می کنیم درصد بودجه عمرانی نسبت به بودجه جاری رعایت نشده است و با اینکه قرار بود 70 درصد متعلق به عمرانی و 30 درصد متعلق به جاری باشد ظاهرا عکس این قضیه اتفاق افتاده است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز راهکار لازم در رابطه با این مشکل را رعایت نمودن نسبت های بودجه دانست و گفت: در سال جاری با افزایش بودجه جاری گامی در راستای جلوگیری از این اتفاق برداشته ایم و امیدواریم شهرداران مناطق و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری در روند انجام وظایف خود از مسیر بودجه انحراف پیدا نکنند.

سواری پور افزود: مناطقی که به پیمانکاران بدهکار هستند می توانند با ارائه اسناد مالی به شهرداری مرکز از آنجا مساعدت مالی بگیرند تا با پرداخت مطالبات پیمانکاران مانع از بروز وقفه در روند انجام پروژه ها شوند. 

تصاویر مرتبط
  • عاشور سواری پور :پیمانکاران بومی سرمایه های مالی شهر اهواز هستند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.