اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 22 اردیبهشت 1394
مریم ابریشم کار با اشاره به کارکرد کمیته سلامت خواستار شد:انعقاد تفاهم نامه بین شورای اسلامی کلانشهر اهواز با مراکز درمانی

  مریم ابریشم کار با اشاره به کارکرد کمیته سلامت خواستار شد:انعقاد تفاهم نامه بین شورای اسلامی کلانشهر اهواز با مراکز درمانی

امتیاز: Article Rating

 عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز خواستار انعقاد تفاهم نامه بین شورای شهر با مراکز بهداشتی درمانی به منظور تسهیل در روند ارائه خدمات درمانی به شهروندان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ مریم ابریشم کار در نطق پیش از دستور کار هشتاد و هفتمین نشست علنی شورای شهر اظهار کرد: کمیته سلامت به طور مرتب در حال برگزاری نشست با مدیران بیمارستان ها و مسئولان شبکه بهداشت و درمان است؛ ضرورت دارد این برنامه را در کنار راهکاری بودن به صورت راهبردی بودن نیز دنبال نماییم و تفاهم نامه ای با مراکز درمانی منعقد نماییم.

وی با اشاره به عدم بهره گیری از متخصصان و اساتید دانشگاهی در جنبه های مختلف فعالیت های شورا بیان کرد: شاید این نکته باید از ابتدای شروع به کار شورا مورد توجه قرار می گرفت که برای سنجیدن همه جانبه و تخصصی موضوعات مختلف اعم از عمران، حمل و نقل و ترافیک، طراحی شهری، معماری ایرانی اسلامی و غیره از اساتید دانشگاهی و متخصصان اهل فن و نقطه نظرات آنها بهره مند شویم لذا از هیئت رییسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز خواهان توجه به چنین موضوعی هستم و ضرورت دارد به طور هفتگی در تایمی به غیر از جلسه علنی در خدمت این عزیزان باشیم.

ابریشم کار ادامه داد: رفته رفته باید از سیستم سنتی نامه نگاری به سیستم پیشرفته که همان اتوماسیون اداری است شورای شهر را ارتقا بدهیم تا با یک جست و جوی ساده متوجه شویم کدام نامه تا کدام مرحله پیشرفت داشته است.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز به بازدید خود از منطقه 6 و 7 شهر اهواز اشاره نمود و افزود: در بازدید میدانی که از این دو منطقه به همراه شهرداران آنها داشته ام و با توجه به اینکه جزو مناطق کم برخوردار به شمار می روند ذکر این نکته را لازم می دانم که ضرورت دارد نسبت به کمیت و کیفیت  فضاهای ورزشی، عبور و مرور، معابر، فضاهای فرهنگی و غیره در این مناطق تفکر و توجه ویژه ای داشته باشیم.

وی خواستار بررسی  و سرویس وسایل خنک کننده عمومی شد و گفت: در شروع فصل گرما به سر می بریم و خیلی از ایستگاه های اتوبوس ما فاقد کولر، صندلی و حتی سایبان هستند و چند ایستگاه هم تاسیسات آنها نیاز به تعمیر دارد؛ اگر ما مردم را به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی تشویق می کنیم باید زمینه آسایش آنها را نیز فراهم کنیم.

ابریشم کار بیان کرد: تا شروع تعطیلات و اتمام امتحانات دانش آموزان فرصت زیادی باقی نمانده است از معاونت فرهنگی شهرداری کلانشهر اهواز انتظار می رود نسبت به برنامه ریزی برای بهینه سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با فعالیت های فرهنگی اجتماعی سازنده اقدام نماید.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر اهواز نسبت به پایین بودن آمار ولادت در کشور تذکر داد و خاطر نشان کرد: در طراحی وسایل ورزشی، فضاهای سبز، معابر و غیره باید سالمندان و محدودیت های جسمی خاص آنها را نیز در نظر داشته باشیم. 

تصاویر مرتبط
  • مریم ابریشم کار با اشاره به کارکرد کمیته سلامت خواستار شد:انعقاد تفاهم نامه بین شورای اسلامی کلانشهر اهواز با مراکز درمانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

آرشیو اخبار