اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 14 اردیبهشت 1394
آذر زمان پور با تاکید بر لزوم خدمات رسانی بیشتر به مناطق کم برخوردار گفت:مسئولین باید همواره با مردم در ارتباط باشند

  آذر زمان پور با تاکید بر لزوم خدمات رسانی بیشتر به مناطق کم برخوردار گفت:مسئولین باید همواره با مردم در ارتباط باشند

امتیاز: Article Rating

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز از مجتمع مسکونی پردیس یک واقع در منطقه 4 شهرداری کلانشهر اهواز بازدید به عمل آورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ آذر زمان پور با حضور در این مجتمع مسکونی با اشاره به اهمیت ارتباطات مستمر اظهار کرد: مسئولین باید همواره با مردم در ارتباط باشند و قبل از اینکه مردم برای دیدار با آنها تقلا کنند آنها به دیدار مردم بیایند.
وی با تصریح بر اینکه وظیفه شهرداری در ازای اخذ عوارض ارائه خدمات به شهروندان است خاطرنشان کرد: باید به برخی مناطق خدماتی هرچه بیشتر و بهتر ارائه شود که منطقه پردیس نیز جزو همین مناطق است.
زمان پور در پاسخ به درخواست های مردم حاضر در مجتمع مسکونی گفت: برای تاسیس پاسگاه محلاتی با سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان وارد گفت و گو و رایزنی خواهیم شد چرا که امنیت شهروندان مهم ترین فاکتور و مولفه در روند کاری ما به شمار می آید.
عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز ادامه داد: روشنایی کم این منطقه و بعضا در بعضی نقاط عدم روشنایی مساله ای است که مد نظر خواهیم داشت و با مسئولان مربوطه و همچنین فرماندار محترم کلانشهر اهواز در این رابطه مذاکره خواهیم نمود.
وی اضافه کرد: فضای ورزشی و فرهنگی متعلق به بانوان باید هرچه سریع تر در این منطقه به بهره برداری برسد چرا که شاهد انجام امور فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و غیره در فضاهای کوچکی توسط بانوان بوده ام که به عقیده بنده باید یک فضای مناسب برای انجام این قبیل فعالیت ها فراهم شود.

تصاویر مرتبط
  • آذر زمان پور با تاکید بر لزوم خدمات رسانی بیشتر به مناطق کم برخوردار گفت:مسئولین باید همواره با مردم در ارتباط باشند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.