اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 27 آبان 1397
فلسفی:شهردار اهواز بازنشسته نیست

  فلسفی:شهردار اهواز بازنشسته نیست

امتیاز: Article Rating
عضو شورای شهر اهواز گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان کلی بوده و در سطح کشور بسیاری شامل این قانون هستند اما آقای کتانباف، شهردار اهواز بازنشسته نیست و مصداق این قانون نیست.
محمدجعفر فلسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهوازدرخصوص مشمولیت قانون منع بکارگیری بازنشستگان نسبت به شهردار اهواز، اظهار داشت: این قانون در نگاه اول متوجه کسانی است که بازنشسته بودند اما مثل شهردار تهران بکارگیری شدند.
وی ادامه داد: قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان کلی بوده و در سطح کشور بسیاری شامل این قانون هستند اما آقای کتانباف، شهردار اهواز بازنشسته نیست و مصداق این قانون نیست.
عضو شورای شهر اهواز گفت: برخی‌ها نظر خاصی دارند و باوجود انتقادات از گذشته اکنون به این قانون متوسل شدند که شهردار اهواز بازنشسته است اما با بررسی‌های انجام شده ایشان هیچگونه مشکلی ندارند.
وی با بیان این‌که نوع کار و شغل آقای کتانباف به گونه‌ای بوده که ایشان مصداق این قانون نمی‌شود، خاطرنشان کرد: موقعیت شغلی ایشان به گونه‌ای بوده که سپاه به حضور ایشان نیاز دارد و تا زمانی که در سپاه کار می‌کنند بازنشسته نیست.
فلسفی با اشاره به آگاهی مجموعه نسبت به مسیر و برنامه‌ریزی‌های پیش‌رو عنوان کرد: در دوران حضور شرایط مساعد نبود و وضعیت اهواز در مقایسه با دیگر کلانشهرها کاملا روشن است.
عضو شورای شهر اهواز افزود: عمق عقب‌ماندگی‌ها، مشکلات و معضلاتی که با آنها مواجه هستیم به گونه‌ای است که کار را دشوار می‌کند و مدیریت تاکنون علیرغم همه مشکلات کاملا خوب بوده و توانسته در مجموع اوضاع را تا حدود سر و سامان دهد.
وی اظهار داشت: شرایط فعلی اقتصاد کل کشور را تحت الشعاع قرار داده و اگر به این نحو نبود شاهد وضعیت دیگری بودیم و کلانشهرهایی با موقعیت و جایگاه خوب اکنون با مشکل شهر را اداره می‌کنند.
فلسفی گفت: شهر اهواز بسیاری از مشکلات و مسائل است قطعا شرایط آن کاملا دشوار و هرکسی بخواهد مدیریت شهرداری را برعهده بگیرد به یقین با مشکل مواجه می‌شود اما آقای کتانباف در حال تلاش و فعالیت است تا بتوان مسائل را پشت سر بگذاریم و مشکلات و بحران موجود شهرداری را با مواجه نکند.
عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: در آینده نزدیک چند افتتاحیه خواهیم داشت و این نشان دهنده رو به جلو بودن کارها است.
وی افزود: مشکلی اصلی شهرداری اهواز منابع درآمدی است و در این بُعد شهرداری اهواز را متاثر کرده اما با این وجود شورای شهر و شهرداری به دنبال راه‌هایی هستند که از جمله آن حق آلایندگی است که باید به هر شکل عملی شود و رسانه‌ها در این راستا کمک کنند چراکه می‌تواند تا حدودی بخشی از مشکلات را حل و در شرایط بهتری کار کنیم

تصاویر مرتبط
  • فلسفی:شهردار اهواز بازنشسته نیست
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.